Kocourek- hotel pro kočky

Kočičí hotel KOCOUREK Vám nabízí zajištění odborné péče o vaši kočku (vaše kočky) v době, kdy se jí (například z pracovních, či osobních důvodů) nemůžete dostatečně věnovat. Jedná se tedy hlavně o období dovolených, či různých cest...

klecHotel Kocourek nabízí profesionální péči (majitelkou je paní Renáta Hanzlíková, zkušená chovatelka britských koček), kvalitní veterinární dozor a klidné prostředí pro Vaše miláčky.  Hotel, který byl otevřen v roce 2001, se nachází v obci Vlčtejn, která leží na trase Nepomuk-Plzeň asi 18 km od Plzně (viz. mapa).

K dispozici je 7 klecí pro jedno zvíře (100x150x120 cm) a 2 dvojité klece (100x210x120)- vhodné pro kočku s koťaty, či dvě dospělá zvířata. Všechny klece jsou schváleny veterinární správou a samozřejmě vytápěné, osvětlené, dostatečně prostorné a pravidelně desinfikované.

O Vaše miláčky bude pečováno 2x denně (péče zahrnuje stálý přístup kočky k vodě, vyčištění toalet a pochopitelně krmení); v případě potřeby (po dohodě) lze zajistit i častější péči (kočka s koťaty).

V případě, že se rozhodnete našich služeb využít, pozorně si prosím přečtěte podmínky ubytování tj NUTNÉ požadavky aby mohla být vaše kočka ubytována. Doporučujeme také nahlédnout do ceníku, ačkoli cena pro každého klienta se pravděpodobně může lišit- záleží pouze na Vašich požadavcích.